Teknoloji sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek teknoloji sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan SgnTeknoloji, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek teknoloji dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

  • slide
  • slide
  • slide

Misyon & Vizyonumuz

SGNTEKNOLOJİ


Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Sgnteknoloji'nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

SGnteknoloji ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

sign Sevda Güney Kurucu & CEO

ÜLKE

0 +

MÜŞTERİ

0 +

PROJE

0 +

TAKIM ARKADAŞI

0 +